Group Storage (3.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
