Group Storage (3.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Storage
sv: Lagring

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Delete relation
sv: Radera relation

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Dropbutton
sv: Snabbvalsknapp
