Group Storage (3.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Group
fr: Groupe

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Published
fr: Publié

en: Sort by
fr: Trier par

en: Storage
fr: Stockage

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Delete relation
fr: Supprimer la relation

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Edit relation
fr: Modifier la relation

en: Dropbutton
fr: Liste déroulante

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.

en: Link to Group relationship
fr: Lien vers la relation de groupe

en: Link to edit Group relationship
fr: Lien vers la modification de la relation de groupe

en: Link to delete Group relationship
fr: Lien vers la suppression de la relation de groupe
