Group Subscription (2.0.0-alpha8) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Group
it: Gruppo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Update
it: Aggiorna

en: Subscriptions
it: Iscrizioni
