Group Subscription (3.1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Group
ast: Grupu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Update
ast: Anovar
