Group Subscription (3.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Group
ca: Grup

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Update
ca: Actualitza

en: Subscriptions
ca: Subscripcions
