Group Subscription (3.1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Group
fa: گروه

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها
