Group Subscription (3.1.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Group
ms: Kumpulan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Update
ms: Kemas kini
