Group Subscription (3.1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Group
pt: Grupo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Update
pt: Atualizar

en: Subscriptions
pt: Inscrições
