Group Subscription (3.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Group
sk: Skupina

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Subscriptions
sk: Odoberania
