Group Subscription (3.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Group
sv: Grupp

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Update
sv: Uppdatera

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer
