Group Subscription (3.1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Group
ur: گروپ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Update
ur: تجدید
