Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Group
it: Gruppo

en: Webforms
it: Webform

en: About
it: Informazioni

en: There are no @label yet.
it: Non ci sono ancora @label.
