Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Group
pl: Grupa

en: Webforms
pl: Formularze

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
