Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Group
vi: Nhóm

en: ID
vi: Mã

en: Webforms
vi: Biểu mẫu web

en: About
vi: Giới thiệu
