Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Group
de: Gruppe

en: Webforms
de: Webformulare

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: There are no @label yet.
de: Noch keine @label vorhanden.
