Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Group
be: Група

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
