Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Group
da: Gruppe

en: Webforms
da: Webformularer

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
