Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Group
fi: Ryhmä

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja
