Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Group
gl: Grupo

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
