Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Group
hi: समूह

en: ID
hi: आईडी

en: About
hi: के बारे में

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
