Group Webform (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Group
lt: Grupė

en: Webforms
lt: Webformos

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
