Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Group
sk: Skupina

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
