Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Group
sv: Grupp

en: Webforms
sv: Webbformulär

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
