Group Webform (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Group
uk: Група

en: Webforms
uk: Вебформи

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.

en: Group Webform
uk: Вебформа: Групи
