Group Block (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Delete block
ar: احذف الصندوق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
