Group Block (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Group
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Apply
hi: लागू करें

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Delete block
hi: ब्लॉक को मिटाये

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
