Group Block (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Blocks
sk: Bloky

en: Delete block
sk: Odstrániť blok

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
