grouper (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Slag

en: Date
is: Dagfesting

en: Message
is: Boð

en: No log messages available.
is: Eingi gerðalistaboð eru tøk.

en: Count
is: Nøgd

en: Other
is: Annað
