grouper (8.x-1.0) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Date
gd: Ceann-là

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: No log messages available.
gd: Chan eil teachdaireachd loga ann.

en: Summary
gd: Gearr-chunntas

en: Count
gd: Cunnt

en: Other
gd: Eile
