grouper (8.x-5.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Name
eo: Nomo

en: PHP
eo: PHA

en: Host
eo: Gastiganto

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Count
eo: Kalkulo

en: Other
eo: Alia

en: People
eo: Uzantoj
