grouper (8.x-5.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Name
kk: Аты

en: Host
kk: Хост

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Count
kk: Саны

en: Other
kk: Басқа
