grouper (8.x-5.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Name
pl: Nazwa

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Module
pl: Moduł

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Count
pl: Liczba

en: Other
pl: Inne

en: People
pl: Ludzie

en: EMail
pl: E-mail

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pl: Dane dziennika są uszkodzone i nie mogą być poddane deserializacji: @message
