grouper (8.x-5.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Type
ru: Тип

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Name
ru: Название

en: Issue
ru: Проблема

en: Module
ru: Модуль

en: Host
ru: Хост

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Count
ru: Количество

en: Other
ru: Другое

en: People
ru: Пользователи

en: Lookup
ru: Проверка

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ru: Данные журнала повреждены и не могут быть десериализованы: @message
