grouper (8.x-5.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Count
bo: གྲངས

en: Other
bo: གཞན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན
