grouper (8.x-5.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Module
jv: Modul

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Count
jv: Jumlah

en: Other
jv: Liyané

en: People
jv: Pawongan
