grouper (8.x-6.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Name
ast: Nome

en: Error
ast: Fallu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Count
ast: Cuenta

en: Other
ast: Otru

en: People
ast: Xente
