grouper (8.x-6.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Name
et: Nimi

en: Error
et: Viga

en: Module
et: Moodul

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Count
et: Arv

en: Warning
et: Hoiatus

en: Other
et: Muu

en: Notice
et: Teavitus

en: People
et: Kasutajad

en: Debug
et: Siluma

en: EMail
et: E-post

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
