grouper (8.x-6.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Name
gl: Nome

en: Issue
gl: Incidencia

en: Error
gl: Erro

en: Module
gl: Módulo

en: Host
gl: Anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Count
gl: Contar

en: Warning
gl: Alerta

en: Example
gl: Exemplo

en: Other
gl: Outro

en: Info
gl: Información

en: People
gl: Persoas

en: Debug
gl: Depuración
