grouper (8.x-6.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Type
it: Tipo

en: Date
it: Data

en: Message
it: Messaggio

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Name
it: Nome

en: Error
it: Errore

en: Module
it: Modulo

en: Location
it: Posizione

en: Severity
it: Rilevanza

en: Count
it: Numero

en: Warning
it: Avviso

en: Example
it: Esempio

en: Other
it: Altro

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: People
it: Persone

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
