grouper (8.x-6.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Module
ka: მოდული

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Other
ka: სხვა

en: Info
ka: ინფო

en: People
ka: მომხმარებლები
