grouper (8.x-6.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Error
ku: هەڵە

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Other
ku: هیتر

en: Info
ku: زانیاری

en: People
ku: خەڵک

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
