grouper (8.x-6.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Error
lv: Kļūda

en: Module
lv: Modulis

en: Host
lv: Serveris

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Count
lv: Skaits

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Example
lv: Piemērs

en: Other
lv: Citi

en: Notice
lv: Paziņojums

en: People
lv: Cilvēki

en: Debug
lv: Atkļūdot
