grouper (8.x-6.0) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം

en: People
ml: ആളുകള്‍

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
