grouper (8.x-6.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Error
mr: तृटी

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Location
mr: स्थळ

en: Example
mr: उदाहरण

en: People
mr: लोक
