grouper (8.x-6.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Name
nn: Namn

en: Error
nn: Feil

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Other
nn: Andre

en: Info
nn: Informasjon

en: People
nn: Folk
