grouper (8.x-6.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Name
ro: Nume

en: Error
ro: Eroare

en: Module
ro: Modul

en: Host
ro: Gazdă

en: Location
ro: Locaţia

en: Severity
ro: Gravitate

en: Count
ro: Contor

en: Warning
ro: Avertizare

en: Example
ro: Exemplu

en: Other
ro: Altele

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: People
ro: Persoane

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ro: Datele din jurnal sunt corupte și nu pot fi neseralizate: @message
