grouper (8.x-6.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Name
sk: Názov

en: Error
sk: Chyba

en: Module
sk: Modul

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Count
sk: Počet

en: Warning
sk: Varovanie

en: Example
sk: Príklad

en: Other
sk: Ostatné

en: Notice
sk: Oznam

en: People
sk: Používatelia

en: Debug
sk: Ladenie

en: EMail
sk: Email

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické
