grouper (8.x-6.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Name
te: పేరు

en: Error
te: సమస్య

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Count
te: లెక్క

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Other
te: ఇతర

en: Info
te: సమాచారం

en: People
te: ప్రజలు
