grouper (8.x-6.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Type
vi: Kiểu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Name
vi: Tên

en: Error
vi: Lỗi

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: Count
vi: Số lượng

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Example
vi: Ví dụ

en: Other
vi: Khác

en: Info
vi: Thông tin

en: People
vi: Mọi người

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng

en: Message Type
vi: Kiểu thông điệp
